Volkltenis.pl jest sklepem internetowym działającym od 2018 roku.

Volkltenis.pl należy do oficjalnego i jedynego dystrybutora w Polsce sprzętu tenisowego VOLKL-firmy TFteam Sp. z o.o.
Jako nieliczni, oferujemy możliwość zakupienia produktów tenisowych przez Klienta detalicznego oraz firmy w cenach hurtowych. 

Volkltennis.pl tworzy zespół miłośników tenisa ziemnego, dla których wartością jest Twoja satysfakcja z wyboru najlepszego sprzętu do tenisa. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z klientów został potraktowany zgodnie z najwyższymi standardami obsługi oraz zapewniamy, że znajdziesz u Nas produkty, które w pełni spełnią Twoje oczekiwania. Dodatkowo otrzymasz porady i odpowiedzi na wszystkie pytania, dzięki którym dokonasz idealnego wyboru sprzętu. 

W naszej ofercie znajdziesz rakiety tenisowe dla każdego gracza, naciągi, owijki, tłumiki drgań, torby, plecaki i inne akcesoria tenisowe. Śledząc naszą stronę oraz profil na Facebooku masz możliwość kupić profesjonalny sprzęt również w promocyjnych cenach. Warto również wiedzieć, iż utrzymujemy ciągłość magazynową, dlatego nie wymagamy tzw."pre-orderów", co znacząco poprawia płynność finansową naszych odbiorców hurtowych. 

Zapraszamy klientów indywidualnych, trenerów, zawodników, akademie i kluby tenisowe w całym kraju do zapoznania się z pełną ofertą Volkltenis.pl.